
23-05-2025 |
Doneer jij ook aan het UNO Goed-voor-elkaar-fonds?
UNO werd net voor de meivakantie verrast met een prachtige donatie aan het pas gelanceerde UNO-goed-voor-elkaar-fonds. Daniëlle Vugts, de moeder van Rosa Merkx uit MO12-1, kwam op een zonnige dag een cheque van maar liefst 1766,50 euro aanbieden aan onze voorzitter Sabine.
Daniëlle is benoemd tot hoogleraar PET radiochemie aan de VU, en op de feestelijke dag van haar oratie vroeg ze haar gasten geen cadeaus mee te nemen, maar in plaats daarvan een bijdrage te doen aan de sportclubs van haar kinderen. Eenzelfde bedrag doneerde ze aan het ondersteuningsfonds van Sporting ’70, de voetbalclub van haar zoon Pepijn.
De donatie betekent een vliegende start voor het UNO-goed-voor-elkaar-fonds, en daar zijn we als club heel erg blij mee. UNO heeft de ambitie om de meest diverse hockeyclub van Nederland zijn. Een kernwaarde die daaraan bijdraagt is dat we elkaar helpen. Daarom is er een eigen ondersteuningsfonds opgericht. Het geld dat daar binnenkomt, wordt gereserveerd en ingezet voor leden die wat extra ondersteuning kunnen gebruiken.
Stel: iemand heeft geen U-pas heeft en komt niet in aanmerking voor een bijdrage via een fonds. Maar de contributie is te hoog, en een paar nieuwe hockeyschoenen buiten bereik. Dan biedt het nieuwe fonds uitkomst. We kunnen daarmee leden die het nodig hebben een steuntje in de rug geven, zodat ze kunnen (blijven) sporten. Want we willen dat iedereen, ongeacht achtergrond of portemonnee, zich welkom voelt bij UNO.
Kun jij ook iets missen; doneer dan via de donatiebutton op onze website
en draag bij aan een inclusieve club. Wil je meer weten over het fonds? Neem dan contact op met het verbindingsteam: verbindingsteam@hockeyclubuno.nl