28-05-2021 |
Start verbouwing clubhuis!
Zaterdag 5 juni start de verbouwing van het nieuwe clubhuis van UNO!
Volgend weekend (zaterdag 5 en zondag 6 juni) starten we met de verbouwing van ons clubhuis. We beginnen met het slopen van een muur. Hiervoor zijn we op zoek naar vrijwillers met sloopervaring (inzagen en weghakken). Hiernaast zijn er vrijwilligers nodig voor afvoeren van het puin naar een afvalcontainer.
Onder het motto vele handen maken licht werk horen we graag wie er kan helpen? We hebben ca. 4 personen per dag nodig. Een halve dag meehelpen is ook mogelijk. Laat het ons weten via info@hockeyclubuno.nl
5 en 6 juni vanaf 10.00 tot max. 17.00 uur
Timmerwerk en verven
Dit is de eerste stap in de verbouwing van het clubhuis. Er komen nog meer werkzaamheden aan als timmerwerk (kasten, bar, trap etc.) en verven in de periode juni-augustus. Kortom wanneer je hier een bijdrage aan wil leveren, schrijf je dan in via Taakie (mail eerder verstuurd, check eventueel de spambox). Of stuur een mail naar info@hockeyclubuno.nl
Officiële opening
Op zaterdag 28 augustus worden het clubhuis en de twee watervelden officieel geopend. Als iedereen een kleine bijdrage levert (tijd, materialen en/of sponsoring) dan kunnen we samen met heel veel trots proosten op een geweldige start op Vechtzoom.
Samen maken we UNO!