11-03-2017 |
Nieuwe opzet wedstrijdsecretariaat
Vanaf de tweede helft van de competitie is ieder team een keer verantwoordelijk voor het wedstrijdsecretariaat op een zaterdagochtend (van 8.00 tot ca. 12.00 uur).
Wat betekent dat concreet?
- In de bijlage is de indeling opgenomen. Ieder team moet zelf bepalen wie het wedstrijdsecretariaat invult. Voor een goede invulling zijn twee ouders nodig.
- In onze huidige omvang komt ieder team ongeveer 1 tot 2 keer per veldhockeyseizoen aan de beurt om te zorgen dat de opstart, het verloop en de verwerking van wedstrijden soepel verloopt.
- Uiteraard zorgen wij ervoor dat de teamcoaches tijdig de benodigde informatie ontvangen, zoals een duidelijk draaiboek, de veldindeling, mogelijkheden ophalen sleutel, et cetera.
- Natuurlijk is er achtervang. Alexander, onze wedstrijdsecretaris, blijft stand-by voor belangrijke vragen.