Schermafbeelding 2020-01-20 om 18.38.06.png UNO_HOCKEY_PHOTOS-213.jpg Schermafbeelding 2019-10-12 om 21.20.11.png Bal.png
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

UNO Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Thijs Kok
Aanvoerder Gijs van Gorp

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
USHC H7 Kampong H23

Teamsponsor

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rijnvliet H2 10 27 9 0 1 53 13 0
2 Laren H2 10 27 9 0 1 49 15 0
3 Fletiomare H3 10 20 6 2 2 38 25 0
4 Voordaan H10 10 17 5 2 3 22 21 0
5 Schaerweijde H2 10 12 3 3 4 20 25 0
6 Kampong H23 9 11 3 2 4 21 16 0
7 SCHC H4 10 10 3 1 6 21 26 0
8 Kampong H21 10 9 3 0 7 18 32 0
9 Kampong H22 10 9 2 3 5 17 39 0
10 Kampong H24 10 8 2 2 6 13 30 0
11 USHC H7 9 4 1 1 7 9 39 0
12 UNO H3 0 0 0 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt MHC Fletiomare H3 n.n.b thuis
20 mrt Hockeyclub SCHC H4 n.n.b uit
27 mrt SV Kampong Hockey H23 n.n.b thuis
3 apr Larensche Mixed Hockey Club H2 n.n.b uit
10 apr SV Kampong Hockey H21 n.n.b thuis
24 apr Schaerweijde H2 n.n.b uit
8 mei HC Rijnvliet H2 n.n.b thuis
15 mei U.S.H.C. H7 n.n.b uit
22 mei SV Kampong Hockey H24 n.n.b thuis
29 mei SV Kampong Hockey H22 n.n.b uit
12 jun MMHC Voordaan H10 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Fletiomare H3 Zwaluwen H3-O 1-6
SCHC H4 Kampong H22 1-3
Kampong H23 Kampong H24 0-1
Kampong H21 Rijnvliet H2-O 1-9
Laren H2-O USHC H7 7-0
Schaerweijde H2-O Voordaan H10 2-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Voordaan H10 Fletiomare H3 4-1
Rijnvliet H2-O Schaerweijde H2-O 9-2
USHC H7 Kampong H21 1-4
Kampong H24 Laren H2-O 1-8
Kampong H22 Kampong H23 3-3
Zwaluwen H3-O SCHC H4 6-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
SCHC H4 Fletiomare H3 3-5
Rijnvliet H2-O Voordaan H10 3-0
Kampong H23 Zwaluwen H3-O 1-9
Schaerweijde H2-O USHC H7 5-0
Kampong H21 Kampong H24 0-2
Laren H2-O Kampong H22 5-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Voordaan H10 SCHC H4 1-5
USHC H7 Rijnvliet H2-O 0-7
Kampong H24 Schaerweijde H2-O 1-2
Kampong H22 Kampong H21 1-6
Zwaluwen H3-O Laren H2-O 1-0
Fletiomare H3 Kampong H23 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Kampong H23 SCHC H4 5-0
USHC H7 Voordaan H10 1-3
Rijnvliet H2-O Kampong H24 5-0
Laren H2-O Fletiomare H3 7-3
Kampong H21 Zwaluwen H3-O 1-12
Schaerweijde H2-O Kampong H22 1-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Voordaan H10 Kampong H23 2-2
Kampong H24 USHC H7 3-4
Kampong H22 Rijnvliet H2-O 1-8
Zwaluwen H3-O Schaerweijde H2-O 7-0
Fletiomare H3 Kampong H21 5-1
SCHC H4 Laren H2-O 2-4
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Voordaan H10 Zwaluwen H3-O 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Kampong H21 SCHC H4 2-0
Schaerweijde H2-O Fletiomare H3 2-2
Laren H2-O Kampong H23 4-3
Kampong H24 Voordaan H10 1-5
USHC H7 Kampong H22 2-2
Rijnvliet H2-O Zwaluwen H3-O 1-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Voordaan H10 Laren H2-O 0-5
SCHC H4 Schaerweijde H2-O 3-3
Kampong H23 Kampong H21 5-1
Zwaluwen H3-O USHC H7 10-0
Fletiomare H3 Rijnvliet H2-O 6-2
Kampong H22 Kampong H24 3-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Schaerweijde H2-O Kampong H23 0-1
Kampong H21 Laren H2-O 1-3
Kampong H22 Voordaan H10 0-2
Kampong H24 Zwaluwen H3-O 0-10
Rijnvliet H2-O SCHC H4 3-1
USHC H7 Fletiomare H3 1-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Kampong H21 Voordaan H10 1-3
Laren H2-O Schaerweijde H2-O 4-0
SCHC H4 USHC H7 4-0
Kampong H23 Rijnvliet H2-O 0-2
Zwaluwen H3-O Kampong H22 12-1
Fletiomare H3 Kampong H24 1-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Schaerweijde H2-O Kampong H21 3-1
Rijnvliet H2-O Laren H2-O 5-2
Kampong H24 SCHC H4 0-2
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Kampong H22 Fletiomare H3 2-8