UNO_HOCKEY_PHOTOS-213.jpg Schermafbeelding 2019-10-12 om 21.20.11.png Schermafbeelding 2020-01-20 om 18.38.06.png Bal.png
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

UNO Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Mark Ritsma
Aanvoerder Mayra Keuning
Aanvoerder Charlotte Rietdijk

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Mezen D2-O USHC D9
USHC D9 Kromhouters D3

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rijnvliet D3 11 31 10 1 0 53 5 0
2 UNO D5 11 27 9 0 2 44 12 0
3 USHC D9 9 25 8 1 0 30 4 0
4 Voordaan D12 11 19 6 1 4 32 16 0
5 Schaerweijde D9 11 19 6 1 4 23 13 0
6 Voordaan D9 11 16 5 1 5 18 24 0
7 Fletiomare D3 11 13 4 1 6 20 15 0
8 Kromhouters D3 10 12 4 0 6 28 33 0
9 Zwaluwen D6 11 7 2 1 8 12 35 0
10 Mezen D2 10 7 2 1 7 7 35 0
11 Maarssen D4 11 6 2 0 9 13 23 0
12 Schaerweijde D4 11 6 2 0 9 8 73 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt MHC Fletiomare D3 n.n.b thuis
20 mrt Zwaluwen Utrecht D6 n.n.b uit
27 mrt MMHC Voordaan D9 n.n.b thuis
3 apr MHV Maarssen D4 n.n.b uit
10 apr Schaerweijde D4 n.n.b thuis
24 apr HC Rijnvliet D3 n.n.b uit
8 mei U.S.H.C. D9 n.n.b thuis
15 mei MMHC Voordaan D12 n.n.b uit
22 mei Schaerweijde D9 n.n.b uit
29 mei MHC De Mezen D2 n.n.b thuis
12 jun THCC De Kromhouters D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Maarssen D4 Rijnvliet D3 1-6
Schaerweijde D4 Schaerweijde D9 1-7
Voordaan D9 USHC D9 1-4
Zwaluwen D6 Voordaan D12 2-6
Kromhouters D3 Mezen D2-O 10-1
Fletiomare D3 UNO D5 0-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Schaerweijde D9 Kromhouters D3 5-1
Rijnvliet D3 Schaerweijde D4 11-0
USHC D9 Maarssen D4 3-0
Voordaan D12 Voordaan D9 4-1
UNO D5 Zwaluwen D6 4-1
Mezen D2-O Fletiomare D3 0-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rijnvliet D3 Schaerweijde D9 2-1
Fletiomare D3 Kromhouters D3 3-1
Voordaan D9 UNO D5 0-4
Maarssen D4 Voordaan D12 2-1
Schaerweijde D4 USHC D9 0-8
Zwaluwen D6 Mezen D2-O 3-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Schaerweijde D9 Fletiomare D3 3-1
USHC D9 Rijnvliet D3 0-0
Voordaan D12 Schaerweijde D4 9-0
UNO D5 Maarssen D4 2-1
Mezen D2-O Voordaan D9 1-0
Kromhouters D3 Zwaluwen D6 3-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Rijnvliet D3 Voordaan D12 3-1
USHC D9 Schaerweijde D9 2-1
Zwaluwen D6 Fletiomare D3 2-0
Voordaan D9 Kromhouters D3 4-2
Maarssen D4 Mezen D2-O 4-0
Schaerweijde D4 UNO D5 0-12
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Fletiomare D3 Voordaan D9 0-3
UNO D5 Rijnvliet D3 0-2
Voordaan D12 USHC D9 0-2
Schaerweijde D9 Zwaluwen D6 2-0
Mezen D2-O Schaerweijde D4 1-0
WOENSDAG 27 OKTOBER 2021
Kromhouters D3 Maarssen D4 2-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Voordaan D9 Zwaluwen D6 1-0
Maarssen D4 Fletiomare D3 0-1
USHC D9 UNO D5 6-2
Schaerweijde D4 Kromhouters D3 0-5
Voordaan D12 Schaerweijde D9 3-0
Rijnvliet D3 Mezen D2-O 3-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Fletiomare D3 Schaerweijde D4 10-0
Kromhouters D3 Rijnvliet D3 2-7
UNO D5 Voordaan D12 4-1
Schaerweijde D9 Voordaan D9 0-0
Zwaluwen D6 Maarssen D4 1-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Rijnvliet D3 Fletiomare D3 3-0
UNO D5 Schaerweijde D9 1-0
Maarssen D4 Voordaan D9 1-2
Schaerweijde D4 Zwaluwen D6 3-2
Voordaan D12 Mezen D2-O 4-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Mezen D2-O UNO D5 0-5
Kromhouters D3 Voordaan D12 1-2
Fletiomare D3 USHC D9 0-1
Zwaluwen D6 Rijnvliet D3 0-9
Voordaan D9 Schaerweijde D4 6-1
Maarssen D4 Schaerweijde D9 1-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Schaerweijde D9 Mezen D2-O 2-1
Rijnvliet D3 Voordaan D9 7-0
USHC D9 Zwaluwen D6 4-0
Voordaan D12 Fletiomare D3 1-1
UNO D5 Kromhouters D3 9-1
Schaerweijde D4 Maarssen D4 3-2