Schermafbeelding 2020-01-20 om 18.38.06.png Bal.png UNO_HOCKEY_PHOTOS-213.jpg Schermafbeelding 2019-10-12 om 21.20.11.png
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Trainingsschema

Klik op de dagen hieronder om te zien welk team wanneer traint.
De actuele trainingstijden zijn ook terug te vinden onder 'nieuws'.


Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 UNO MO12-2 Mix zaal Hans Ruiter Galgenwaard
16:00 - 17:00 UNO MO12-3 zaal Mark Ritsma Disaster Dome
17:00 - 18:00 UNO MO14-1 zaaltraining Hans Ruiter Galgenwaard
17:00 - 18:00 UNO MO14-2 zaaltraining Mark Ritsma Disaster Dome
18:00 - 19:00 UNO MO14-3 zaal Mark Ritsma Disaster Dome
19:00 - 20:00 UNO MO14-4 zaal Mark Ritsma Disaster Dome
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 UNO JO10-1 zaal Nadine van Gerwen Disaster Dome
17:00 - 18:00 UNO MO10-1 zaal Disaster Dome
17:00 - 18:00 UNO MO10-3 zaal Nadine van Gerwen Disaster Dome
17:00 - 18:00 UNO MO12-1 Mix zaal Nadine van Gerwen Disaster Dome
17:00 - 18:00 UNO MO12-2 Mix zaal Nadine van Gerwen Disaster Dome
17:00 - 18:00 UNO MO12-3 zaal Nadine van Gerwen Disaster Dome
17:00 - 18:00 UNO MO12-4 Mix zaal Nadine van Gerwen Disaster Dome
18:00 - 19:00 UNO MO16-1 zaal Nadine van Gerwen Disaster Dome MO16-MO18 instuif - optioneel & keepers
18:00 - 19:00 UNO MO18-1 zaal Nadine van Gerwen Disaster Dome MO16-MO18 instuif - optioneel & keepers
19:00 - 20:00 UNO DO25-1 zaal Disaster Dome
20:00 - 21:00 UNO D4 zaal Disaster Dome
21:00 - 22:00 DS1-zaal Trainingsgroep Disaster Dome
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 UNO MO8-2 zaal Hans Ruiter
Mark Ritsma
Disaster Dome Alleen in december
16:00 - 17:00 UNO MO9-1 zaal Hans Ruiter
Mark Ritsma
Disaster Dome
16:00 - 17:00 UNO MO9-5 zaal Hans Ruiter
Mark Ritsma
Disaster Dome
17:00 - 18:00 UNO JO9-1 zaal Disaster Dome
17:00 - 18:00 UNO MO9-3 zaal Hans Ruiter
Mark Ritsma
Disaster Dome
18:00 - 19:00 UNO MO14-1 zaaltraining Mark Ritsma Disaster Dome
18:00 - 19:00 UNO MO14-2 zaaltraining Mark Ritsma Disaster Dome
18:00 - 19:00 UNO MO14-3 zaal Mark Ritsma Disaster Dome
18:00 - 19:00 UNO MO14-4 zaal Mark Ritsma Disaster Dome
18:00 - 19:00 UNO MO14-5 zaal Mark Ritsma Disaster Dome
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 UNO MO16-1 zaal Ward Klink Disaster Dome
19:00 - 20:00 UNO MO18-1 zaal Ward Klink Disaster Dome
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 UNO JO10-1 zaal Mark Ritsma
Hans Ruiter
Disaster Dome
16:00 - 17:00 UNO MO10-1 zaal Hans Ruiter
Mark Ritsma
Disaster Dome
17:00 - 18:00 UNO MO10-3 zaal Mark Ritsma
Fleur van Wijk
Disaster Dome
18:00 - 19:00 UNO MO12-1 Mix zaal Mark Ritsma
Fleur van Wijk
Disaster Dome
19:00 - 20:00 UNO MO12-4 Mix zaal Mark Ritsma
Fleur van Wijk
Disaster Dome