Schermafbeelding 2020-01-20 om 18.38.06.png UNO_HOCKEY_PHOTOS-213.jpg Bal.png Schermafbeelding 2019-10-12 om 21.20.11.png
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Trainingsschema

Maandag
Ronde 1: 17:15 - 18:30 MC1 en MC2

Dinsdag (niet op 5 mei)
Ronde 1:16:00 - 17:00 MD1 – MD4
Ronde 2: 17:15 - 18:15 MD5, J8E1, M8E1-M8E4

Woensdag
Ronde 1:15:00 - 16:00 Benjamins, Kiddies, Mix3F1, M3F1, M3F2 
Ronde 2: 16:15 - 17:30 J6E1, M6E1-M6E3
Ronde 3: 17:45 - 19:00 MC1 en MC2

Vrijdag
Ronde 1: 16:00 - 17:15 MD2, J8E1, M8E1-E4
Ronde 2: 17:30 - 18:45 MD1, MD3-MD5

Dit schema loopt van 1-3-2020 t/m 20-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:00 Keeperstraining C Trainingsgroep V2 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C1 Fleur van Wijk V1 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C2 Madelief Ruitenbeek V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Kris Graziosi V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Roos Derksen V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Fleur van Wijk V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Josine Barthel V2 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes D5 Kris Graziosi V1 - CD
17:15 - 18:15 UNO J8E1 Josine Barthel V1 - AB
17:15 - 18:15 UNO M8E1 Fleur van Wijk V2 - A
17:15 - 18:15 UNO M8E2 Jeroen Laurensen V2 - B
17:15 - 18:15 UNO M8E3 Roos Derksen V2 - C
17:15 - 18:15 UNO M8E4 Jeroen Laurensen V2 - D
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Benjamins V1 - A
15:00 - 16:00 Kiddies V1 - B
15:00 - 16:00 UNO M3F1 V1 - CD
15:00 - 16:00 UNO M3F2 V1 - CD
15:00 - 16:00 UNO Mix3F3 V1 - CD
16:15 - 17:30 UNO J6E1 V1 - D
16:15 - 17:30 UNO M6E1 V1 - A
16:15 - 17:30 UNO M6E2 V1 - B
16:15 - 17:30 UNO M6E3 V1 - C
17:45 - 19:00 Keeperstraining C Trainingsgroep V2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C1 V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Madelief Ruitenbeek V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 keeperstraining E6 en E8 Trainingsgroep V2 - A
16:00 - 17:15 Meisjes D2 V2 - BCD
16:00 - 17:15 UNO J8E1 Rens Voorma V1 - D
16:00 - 17:15 UNO M8E1 Madelief Ruitenbeek V1 - ABC
16:00 - 17:15 UNO M8E2 Robin Brouwer V1 - ABC
16:00 - 17:15 UNO M8E3 V1 - ABC
16:00 - 17:15 UNO M8E4 V1 - ABC
17:30 - 18:45 Keeperstraining D Trainingsgroep V2 - A
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Madelief Ruitenbeek V2 - BCD
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Rens Voorma V1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D4 V1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D5 V2 - BCD